0964427282 Пнд-сб 10:00-20:00 Пасічна, 171 Львів, Львівська область 79017, Україна
|

Ботокс чи Гіалуронова Кислота: Як Обрати Найкращий Варіант для Вас?

Що Краще Колоти: Ботокс чи Гіалуронова Кислота?

Вибір між ботоксом і гіалуроновою кислотою залежить від ваших індивідуальних потреб і бажаних результатів. Обидві процедури мають свої унікальні властивості та переваги, тому важливо розуміти, що саме ви хочете досягти.

Ботокс

Призначення: Ботокс використовується для розслаблення м'язів, що сприяє зменшенню мімічних зморшок. Він ефективний у боротьбі зі зморшками на лобі, між бровами та навколо очей.

Як працює: Ботокс блокує нервові імпульси, що спричиняють скорочення м'язів, тим самим розгладжуючи зморшки та запобігаючи їх утворенню.

Результати: Ефект ботоксу помітний через 3-7 днів після процедури і триває від 3 до 6 місяців. З часом дія ботоксу зникає, і зморшки можуть повернутися, якщо не проводити підтримуючі процедури.

Переваги:

Швидкі результати.

Ефективність у розгладженні мімічних зморшок.

Проста і швидка процедура.

Недоліки:

Тимчасовий ефект, що потребує регулярних процедур.

Можливість виникнення побічних ефектів, таких як асиметрія або опущення повік.

Гіалуронова Кислота

Призначення: Гіалуронова кислота використовується для глибокого зволоження, відновлення об'єму і корекції контурів обличчя. Вона ефективна для заповнення носогубних складок, зморшок навколо рота, збільшення губ та корекції скул.

Як працює: Гіалуронова кислота притягує і утримує вологу, що забезпечує глибоке зволоження і підвищення пружності шкіри. Вона також заповнює зморшки та додає об'єму.

Результати: Ефект від ін'єкцій гіалуронової кислоти помітний одразу після процедури і триває від 6 до 12 місяців. Після цього процедуру можна повторити для підтримання результату.

Переваги:

Тривалий ефект.

Можливість корекції різних зон обличчя.

Поліпшення текстури і зволоження шкіри.

Недоліки:

Можливі набряки і синці після процедури.

Потреба в регулярних підтримуючих процедурах.

Як Обрати?

Якщо у вас є мімічні зморшки на лобі, між бровами або навколо очей, ботокс буде найкращим вибором для їх розгладження.

Якщо ви хочете збільшити об'єм губ, коригувати носогубні складки або поліпшити загальний стан шкіри, гіалуронова кислота буде більш підходящою.

Для чого колять гіалуронову кислоту в обличчя?

Гіалуронова кислота – це природний компонент нашої шкіри, який забезпечує її зволоження, еластичність і пружність. З віком рівень гіалуронової кислоти в шкірі зменшується, що призводить до появи зморшок, втрати об’єму і пружності шкіри. Ін'єкції гіалуронової кислоти допомагають вирішити ці проблеми та значно покращити зовнішній вигляд шкіри.

Основні цілі ін'єкцій гіалуронової кислоти:

Глибоке зволоження: Гіалуронова кислота утримує вологу в шкірі, що забезпечує її глибоке і тривале зволоження. Це особливо важливо для сухої та зневодненої шкіри.

Заповнення зморшок і складок: Ін'єкції дозволяють розгладити носогубні складки, зморшки навколо рота, "гусячі лапки" біля очей і інші мімічні зморшки.

Контурна пластика: Гіалуронова кислота використовується для корекції контурів обличчя, наприклад, для підкреслення скул, підборіддя та щелепи.

Збільшення об’єму губ: Ін'єкції допомагають надати губам бажаного об’єму, чіткості контуру та зволоження.

Покращення текстури шкіри: Гіалуронова кислота сприяє вирівнюванню тону шкіри, зменшенню пігментації і загальному покращенню зовнішнього вигляду.

Вибравши ін'єкції гіалуронової кислоти у Delight Body у Львові, ви зможете насолоджуватися здоровою, зволоженою і молодою шкірою.


Ботокс чи Гіалуронова Кислота: Як Обрати Найкращий Варіант для Вас?

Куди колять гіалуронову кислоту?

Гіалуронова кислота може вводитися в різні зони обличчя залежно від бажаного результату. Кожна зона має свої особливості і вимагає індивідуального підходу.

Основні зони для ін'єкцій гіалуронової кислоти:

Носогубні складки: Ін'єкції допомагають розгладити глибокі складки, що робить обличчя більш молодим і свіжим.

Область навколо очей: Гіалуронова кислота використовується для зменшення темних кіл під очима і розгладження "гусячих лапок".

Скули: Ін'єкції дозволяють підкреслити і підняти скули, надаючи обличчю більш чіткі контури.

Губи: Гіалуронова кислота використовується для збільшення об’єму губ і корекції їх форми, надаючи їм бажаного вигляду.

Лоб: Ін'єкції допомагають розгладити горизонтальні зморшки на лобі, роблячи шкіру гладкою і молодою.

Підборіддя і щелепа: Гіалуронова кислота використовується для корекції форми підборіддя і моделювання нижньої частини обличчя.

Ботокс чи Гіалуронова Кислота: Як Обрати Найкращий Варіант для Вас?

Що не можна робити після уколів гіалуронової кислоти?

Після ін'єкцій гіалуронової кислоти важливо дотримуватися певних рекомендацій, щоб забезпечити максимальний ефект і уникнути можливих ускладнень. Ось що не можна робити після процедури:

Не торкатися і не масажувати місця ін'єкцій: Це може призвести до подразнення і збільшення набряку.

Уникати фізичних навантажень: Перші 24 години після процедури не рекомендується займатися спортом або важкою фізичною роботою, щоб уникнути підвищеного набряку і почервоніння.

Не використовувати сауну і гарячі ванни: Висока температура може посилити набряк і збільшити ризик інфекцій. Уникайте саун, гарячих ванн і тривалого перебування на сонці протягом 2 тижнів після процедури.

Не приймати алкоголь: Алкоголь може зменшити ефективність процедури і збільшити ризик набряку, тому краще утриматися від його вживання протягом перших 24 годин.

Уникати прямих сонячних променів: Після процедури шкіра стає більш чутливою до ультрафіолету, тому важливо захищати її від сонця і використовувати креми з SPF.

Ботокс чи Гіалуронова Кислота: Як Обрати Найкращий Варіант для Вас?

Що не можна робити після уколів Ботоксу?

Після уколів ботоксу важливо дотримуватися певних рекомендацій, щоб забезпечити максимальний ефект від процедури і уникнути можливих ускладнень. Ось основні поради щодо того, що не можна робити після ін'єкцій ботоксу:

Не торкатися і не масажувати місця ін'єкцій: Одразу після процедури уникати доторкань до місць ін'єкцій. Масажування або тертя оброблених ділянок може призвести до розповсюдження ботулотоксину в інші м'язи, що може викликати небажані ефекти, такі як асиметрія обличчя.

Уникати фізичних навантажень: Перші 24 години після процедури слід уникати фізичних навантажень і занять спортом. Інтенсивні фізичні вправи можуть підвищити ризик набряків і синців, а також зменшити ефективність ботоксу.

Не нахилятися і не лягати: Протягом перших 4-6 годин після процедури не рекомендується нахилятися і лягати. Це може спричинити переміщення ботоксу в небажані зони і вплинути на результат.

Дотримуючись цих рекомендацій і порад спеціалістів Delight Body у Львові, ви зможете досягти найкращих результатів від ін'єкцій гіалуронової кислоти і забезпечити своїй шкірі належний догляд.

Обирайте Delight Body у Львові для проведення ін'єкцій гіалуронової кислоти та інших косметологічних процедур, щоб насолоджуватися здоровою, зволоженою і молодою шкірою. Наші професійні спеціалісти забезпечать вам найкращі результати і максимальний комфорт під час кожного сеансу.

Безкоштовна консультація

Записуйтесь прямо зараз на безкоштовну консультацію та будьте впевнені в найкращому результаті


Подарункові сертифікати

Ви можете придбати подарунок вашим рідним, близьким та друзям на будь-яку процедуру чи комплекс процедур на суму від 2500грн

Замовити сертифікат